2-minutowa maska do włosów wypadających Pantene Pro-V

2-minutowa maska do włosów wypadających Pantene Pro-V

Uwielbiam proste i bardzo intensywne zabiegi pielęgnacyjne na włosy. Jako typowa włosomaniaczka nie mogłam wobec tego przepuścić okazji na kolejny test. Tym razem trafiło na nowość od Pantene Pro-V, czyli ochronę przed wypadaniem włosów w czterech krokach. Tym razem skupię się na jednym produkcie z linii, który szczególnie przykuł mogą uwagę. Mowa o 2-minutowej masce do włosów.

Pantene Ochrona Przed Wypadaniem Włosów

Najnowsza seria kosmetyków do pielęgnacji włosów od Pantene to sposób na dwutygodniową, skuteczną kurację przeciwko wypadaniu włosów w czterech krokach. Krok 1 to oczyszczanie szamponem. Krok 2 obejmuje nawilżanie odżywką. Krok 3 interesuje mnie najbardziej, bo jest to odbudowa z dwuminutową maską do włosów. Krok 4 to ochrona tonikiem.

Cała seria zakłada ochronę i wzmocnienie rdzeni włosów tak, aby powstrzymać ich wypadanie w zaledwie 14 dni. Bardzo się cieszę, że linia Ochrona Przed Wypadaniem została wprowadzona przez Pantene właśnie teraz, bo od kilku tygodni bezskutecznie walczę z wypadaniem włosów po zimie. Stosuję wszystkie produkty serii, ale dziś skupię się na 2-minutowej masce.

2-minutowa Maska Intensywnie Wzmacniająca

Nowość od Pantene Pro-V to mocno intensywna maska do włosów zniszczonych, których największym problemem jest wypadanie. Oczyszczone szamponem i nawilżone odżywką włosy mimo wszystko wymagają intensywnego wzmocnienia. Tak działa 2-minutowa maska do włosów Pantene, która ma nie tylko ochraniać przed wypadanie włosów, ale w szczególności wzmacniać, naprawiać i odbudowywać. Faktycznie zauważam takie efekty.

Dwuminutowa maska od Pantene to zaawansowana kuracja wzmacniająca do włosów, która nadaje włosom elastyczność i uodparnia je. Skąd takie działanie? Wczytując się w skład maski wyczytałam dwa interesujące składniki – witaminę B3 oraz prowitaminę B5. Ta witaminowa mieszka głęboko wnika w strukturę delikatnych i łamliwych włosów zapewniając ich naprawdę, ale przede wszystkim odżywia cebulki, które mocniej się ukorzeniają.

Maskę nakłada się bardzo przyjemnie, a żeby pokryć całe włosy i wymasować skórę głowy potrzeba niewiele produktu. Pantene Pro-V zadbało, żeby 2-minutowa maska do włosów działała ekspresowo, więc spłukuje się ją już chwilę po nałożeniu na włosy (tak jak odżywki). Mimo tak krótkiego czasu na włosach, Maska Intensywnie Wzmacniająca Pantene sprawdza się bardzo dobrze. Przynajmniej u siebie zauważyłam znaczną poprawę i włosy przestały wypadać.