Bumble and bumble – żel przeciw puszeniu się włosów

Bumble and bumble – żel przeciw puszeniu się włosów

Puszące się i przesuszone włosy są problemem wielu kobiet. Słońce, nieodpowiednia pielęgnacja, częste farbowanie i stylizacja pogarszają kondycję pasemek. Na szczęście możesz zaradzić suchym, zniszczonym i niesfornym kosmykom. Wypróbuj żel przeciw puszeniu się włosów marki Bumble and bumble.

Włosy puszące się, bardzo suche i zniszczone wymagają szczególnej pielęgnacji. Najbardziej narażone na uszkodzenia są pasemka wysokoporowate, kręcone i trudne do ułożenia, czyli takie, w których łuski włosowe są praktycznie cały czas otwarte. Szkodliwe substancje przedostają się do wewnętrznych struktur włosów; poziom wody i keratyny ulega zmniejszeniu. Żel przeciw puszeniu się włosów marki Bumble and bumble. ma za zadanie poprawić kondycję zarówno skóry głowy, jak i włosów. Dzięki niemu pasemka staną się nawilżone, wzmocnione i lśniące. Włosy będą bardziej podatne na układanie, a suszenie i szczotkowanie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Jak należy aplikować żel przeciw puszeniu się włosów od Bumble and bumble?

Na wilgotne lub suche pasemka nakłada się niewielką ilość produktu i dokładnie wciera się w całą długość włosów. Następnie pasemka należy wysuszyć zimnym powietrzem lub pozostawić do wyschnięcia. Kosmetyk nie zawiera alkoholi, silikonów, parabenów i innych szkodliwych substancji, dlatego może być używany nawet przez te dziewczyny, których włosy są bardzo zniszczone, a skóra głowy – wrażliwa.

Żel przeciw puszeniu się włosów od Bumble and bumble. zalicza się do licznej rodziny kosmetyków przeznaczonych do stylizacji. W jej skład wchodzą odżywki, kremy, musy i szampony do włosów kręconych. Wszystkie zawierają olejki, które odżywiają, wygładzają i nabłyszczają zniszczone pasemka. W produkcie Bumble and bumble. obecne są między innymi: olejek z brazylijskich orzechów, olejek babassu, masło cupuacu, olejek pracaxi oraz substancje nawilżające. Kosmetyk o tak drogocennym składzie znajduje się w kolorowym opakowaniu o pojemności 190 ml. Używając go nawet codziennie, wystarczy nam na kilka miesięcy.