Kołtunom mówimy nie! Trzy nowe szczotki od Tangle Teezer

Kołtunom mówimy nie! Trzy nowe szczotki od Tangle Teezer

Tangle Teezer to szczotka kultowa. Zna ją każda włosomaniaczka. Niedawno na rynku kosmetycznym pojawiły się trzy nowe modele szczotek: dla dzieci Magic Flowerpot, wodoodporna Aqua Splash oraz Blow Styling Full Paddle. Którą wybierasz?

Dlaczego szczotki Tangle Teezer cieszą się tak dużą popularnością?

Związane jest to zapewne ze skutecznością w rozczesywaniu kołtunów z jednej strony i z delikatnością, z jaką to robią z drugiej. Co więcej, szczotki są dopasowane do kształtu dłoni, dlatego korzystanie z tych gadżetów jest wygodne i przyjemne. Ząbki Tangle Teezer wykonane są z miękkiego i elastycznego tworzywa. Nie powodują podrażnień skóry głowy, nie ciągną i nie wyrywają włosów. Dokładnie rozczesują pasemka, rozdzielając kosmyki i układając je we właściwy sposób. Szczotki dbają o każdy, nawet najkrótszy, włosek, dodają fryzurze połysku, wygładzają i są pomocne w pielęgnacji każdego rodzaju włosów. A jak sprawdzają się trzy najnowsze gadżety Tangle Teezer?

Szczotka Tangle Teezer Magic Flowerpot została stworzona z myślą o dzieciach. Wyglądem przypomina kolorowy kwiatuszek. Rozmiarami jest dostosowana do małej dziecięcej głowy i delikatnych włosów. Posiada małe i miękkie ząbki, które rozczesują nawet najmniejsze włosy. Gadżet nie ciągnie splątanych pasemek, zapewnia kosmykom zdrowy blask i wygładzenie. Szczotkę Magic Flowerpot można stosować zarówno na mokrych, jak i na suchych włosach. A najlepsze jest to, że dzieci same mogą używać tego gadżetu.

Aqua Splash to szczotka Tangle Teezer, którą zabrać można na wakacje lub basen; dzięki niej można również czesać włosy pod prysznicem. Jest odporna na działanie wody chlorowanej i morskiej, szamponów i innych produktów oczyszczających. Szczotka Aqua Splash jest dostosowana do kształtu i głowy, i dłoni. Dokładnie rozczesuje splątane myciem pasemka, zapobiega powstawaniu kołtunów i rozdwajaniu się pasemek.

Szczotka Tangle Teezer Blow Styling Full Paddle to idealny gadżet dla dziewczyn, które mają długie i gęste włosy. Szczotka posiada wygodną rączkę oraz gęsto osadzone włosie. Dzięki takiej konstrukcji wszystkie kosmyki są rozczesane, gładkie i ujarzmione. Ułożenie fryzury nie sprawi nam już nigdy żadnych problemów.