Nie ma lepszego sposobu na piękne włosy! Maseczka Kallos Hair Botox

Nie ma lepszego sposobu na piękne włosy! Maseczka Kallos Hair Botox

Maseczka z kreatyną, kolagenem i kwasem hialuronowym, Hair Botox marki Kallos, przeznaczona jest do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych, pozbawionych objętości i długich oraz wrażliwej i przesuszonej skóry głowy. Zawiera odżywcze olejki, które dodatkowo wykazują właściwości regenerujące. Jakie działanie ma maska do włosów Kallos Hair Botox?

Maska do włosów Hair Botox marki Kallos wcale nie jest kosmetykiem fryzjerskim. Niektórym może wydać się to dość dziwne, ponieważ produkt świetnie działa i pielęgnuje zarówno włosy, jak i skórę głowy. Kosmetyk dostępny jest w profesjonalnych sklepach z artykułami fryzjerskimi; możemy kupić go także w zwykłych drogeriach. Cena maseczki na włosy nie jest bardzo wysoka. Ucieszą się z tego te osoby, którym zależy i na niskiej cenie, i na niesamowitych właściwościach, i na wydajności. Produkt marki Kallos mieści się w dużym, białym opakowaniu o pojemności aż 1000 ml. Czy kiedykolwiek spotkałyście się z tak ogromnym opakowaniem preparatu do pielęgnacji włosów? Oczywiście pojemność wiąże się z wysoką wydajnością kosmetyku. A do tego dochodzi konsystencja: gęsta, lecz nie na tyle, by aplikacja była w jakikolwiek sposób utrudniona. Niektórym może przeszkadzać zapach – trochę mydlany; na szczęście w ogóle nie utrzymuje się włosach.

Etykieta maseczki na włosy Kallos Hair Botox z keratyną, kolagenem i kwasem hialuronowym mówi, że cały zabieg pielęgnacji skalpu powinien trwać pięć minut – tyle powinno „trzymać się” kosmetyk na włosach. Nie zaszkodzi jednak pozwolić masce działać nieco dłużej, np. godzinę lub całą noc. Pamiętać trzeba o kilku podstawowych zasadach. Przed aplikacją producent zaleca umycie głowy; według niektórych użytkowniczek można jedynie włosy zwilżyć. Kosmetyk aplikuje się na całą długość włosów; pozostawia się jedynie niewielki odstęp od skóry głowy a miejscem nałożenia produktu. Aby polepszyć działanie maski do włosów Hair Botox marki Kallos, na głowę zakłada się ręcznik. Między nim a skórą głowy wytworzy się ciepło, które przyspieszy absorbcję składników odżywczych i krążenie krwi oraz wzmocni mieszki włosowe. Dodatkowo, otworzą się łuski włosowe, przez które kosmetyk przedostanie się do wewnętrznych struktur włosa. Na zakończenie zabiegu głowę bardzo dokładnie myje się, a włosy pozostawia do wyschnięcia.

Maseczka do włosów Kallos Hair Botox regeneruje nawet najbardziej zniszczone i przesuszone włosy. Dzięki niej pasemka są grubsze; wydaje się, że włosów jest o wiele więcej niż przed zastosowaniem kosmetyku. Poza tym, włosy lepiej się układają, są bardziej podatne na modelowanie. Nabierają zdrowego połysku oraz stają się gładkie i miękkie w dotyku. Poprawę kondycji włosów i skóry głowy widać już po pierwszym użyciu. Produkt dobrze przylega do pasemek, nie spływa i nie brudzi skóry twarzy, ubrań lub pościeli. Jest niezwykle wygodny w stosowaniu i skuteczny w działaniu.