Nowa suszarka do włosów Moisture Protect Philips

Nowa suszarka do włosów Moisture Protect Philips

Suszarka to niezastąpiony gadżet, który przydaje się każdej kobiecie. Dzięki niej modelujemy włosy, robimy loki lub prostujemy pasemka. Nie tak dawno na rynku kosmetycznym pojawił się nowy produkt marki Philips, suszarka Moisture Protect.

Z pewnością wiele dziewczyn zechce ją przetestować.

Moisture Protect Philips to jedyna na rynku suszarka, która posiada technologię rozpoznawania rodzaju włosów i dobierania do nich odpowiedniej temperatury. Wbudowany w urządzenie aparat z podczerwienią reguluje strumień gorącego powietrza i w odpowiednim momencie zatrzymuje nagrzewanie. W ten sposób włosy nie są narażone na przesuszanie i uszkodzenia. Zachowują natomiast właściwy poziom nawilżenia, łuski włosowe są domknięte, a pasemka zdrowe i mocne. Suszarka Moisture Protect Philips posiada sześć stopni intensywności i szybkości, według których ustawić można strumień powietrza. Dzięki tej opcji możemy w dowolny sposób modelować włosy i układać pasemka. Ponadto, urządzenie posiada funkcję ochrony przed przegrzaniem – Thermo Protect oraz możliwość włączenia zimnego nawiewu po zakończonym suszeniu – Cool Shot.

W zestawie wraz z suszarką Moisture Protect Philips znajdują się dwie nasadki. Pierwsza z nich, dyfuzor, pomaga utrwalić loki i fale. Natomiast druga, wąska końcówka, jest stworzona do prostowania włosów na szczotce. Urządzenie posiada opcję pielęgnacji jonowej, która zapewnia włosom blask i wygładzenie. Długość kabla wynosi 2,5 metra, co ułatwia suszenie i modelowanie włosów. Moisture Protect Philips ma dwa lata gwarancji, w trakcie których możemy bezpłatnie dokonywać napraw. Na uwagę zasługuje także design suszarki. Wykonano ją z tworzywa w kolorze białym i złotym o różowym odcieniu.

A czy wiesz, jak bezpiecznie suszyć włosy? Moisture Protect Philips maksymalnie ułatwia to zadanie. Jednak zanim skierujesz na włosy strumień ciepłego powietrza, zastosuj kosmetyk termoochronny. Taki produkt nie tylko zabezpieczy pasemka przed wysoką temperaturą, lecz pomoże ci wymodelować fryzurę. Końcówki pasemek nie będą się rozdwajały, a mieszki włosowe będą domknięte. Na włosy nanieś niewielką ilość produktu i dokładnie rozprowadź; większą dawkę zaaplikować możesz na końce włosów. Rozpocznij suszenie Moisture Protect Philips, a potem ciesz się piękną fryzurą.