Castor Oil Hollywood

Castor Oil Hollywood

Castor Oil Hollywood to olejek, który przeznaczony jest do pielęgnacji włosów cienkich, osłabionych i wypadających. Jako jedyny z zestawienia ma stałą konsystencję, co nie zmienia faktu, że aplikacja produktu nadal jest prosta. Jego głównym zadaniem jest stymulowanie cebulek włosowych i przyspieszenie wzrostu włosów.

Olejek do włosów Castor Oil Hollywood – właściwości

Najważniejszym zadaniem olejku Castor Oil Hollywood jest zapobieganie wypadaniu włosów i stymulowanie ich do szybszego wzrostu na długość i grubość. Produkt wpływa również na wydajniejszą pracę cebulek włosowych, przedłużając jeden z czterech etapów cyklu życia włosów, związany z ich wzrostem. Olejek Castor Oil Hollywood sprawi, że pasemka są mocniejsze, lśniące i odporne na uszkodzenia.

Co zawiera olejek do włosów Castor Oil Hollywood?

Olejek do włosów marki Hollywood zawiera olejek rycynowy. Jest to produkt, który hamuje wypadanie włosów, stymuluje wzrost nowych pasemek i wzmacnia cebulki włosowe. W produkcie znajdują się także olejek jojoba, witamina E, ekstrakt z aloesu, olejek migdałowy, olejek szafirowy i masło kakaowe. Dzięki nim włosy i skóra głowy są odżywione i zdrowsze. Olejek Castor Oil Hollywood zawiera także lanolinę i tłuszcz z norek. Te dwie substancje mogą przetłuszczać pasemka i skórę głowy.

Jak stosować olejek do włosów Castor Oil Hollywood?

Do aplikacji stosuje się niewielką ilość olejku Castor Oil Hollywood. Nakłada się go na całą długość pasemek i skórę głowy, przed myciem lub po nim. Masaż poprawi wchłanianie kosmetyku, usprawni krążenie krwi w komórkach skóry, a do tego zrelaksuje i odpręży. Po zaaplikowaniu olejku do włosów Castor Oil Hollywood można odczekać kilka godzin, a następnie dokładnie umyć głowę. Produkt przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego; w przypadku przedostania się do oczu natychmiast przemyć wodą.

PLUSY:

  • konsystencja przypomina maseczkę;
  • wspomaga wzrost włosów;
  • zawiera kilka roślinnych olejków i witaminę E;
  • wzmacnia i nabłyszcza pasemka.

MINUSY:

  • może przetłuszczać i podrażniać;
  • zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego;
  • nie jest polecany weganom.