Moroccanoil Treatment Original

Moroccanoil Treatment Original

Moroccanoil Treatment Original jest olejkiem polecanym do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Został wyprodukowany na bazie olejku arganowego. Może być traktowany jako kuracja wzmacniająca, kosmetyk do codziennego stosowania lub produkt do sporadycznego użytku. Ten olejek do włosów jest zamknięty w dużej butelce, której zawartość wystarczy na długą kurację.

Olejek do włosów Moroccanoil Treament Original – właściwości

Moroccanoil Treatment Original to olejek, który zadba o włosy od środka i na zewnątrz. Dostarczy wielu składników odżywczych oraz zabezpieczy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, a także przed przedwczesnym siwieniem i wypadaniem włosów. Olejek Moroccanoil Treatment Original ma także właściwości wygładzające, nabłyszczające i nawilżające. Produkt pomoże w stylizacji fryzury, ułatwi szczotkowanie i skróci czas suszenia włosów. Dzięki kosmetyki włosy odzyskają prawidłową kondycję i piękny wygląd. Poza tym olejek do włosów Moroccanoil Treatment Original ma działanie przeciwutleniające – chroni pasemka i skórę głowy przed wolnymi rodnikami, które przyspieszają procesy starzeniowe.

Co zawiera olejek do włosów Moroccanoil Treament Original?

Olejek do włosów Moroccanoil Treatment Original zawiera dwa olejki: arganowy i lniany. Pierwszy składnik nadaje kosmetykowi złocisty kolor i jest źródłem wielu cennych substancji odżywczych. Działa zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz pasemek; pielęgnuje także skórę głowy. Drugi ze składników, olejek lniany, odpowiada za nabłyszczenie i wygładzenie włosów. Dzięki niemu pasemka będą również mniej podatne na uszkodzenia i działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Jak stosować olejek do włosów Moroccanoil Treatment Original?

Przed aplikacją do butelki olejku do włosów Moroccanoil Treatment Original trzeba dokręcić aplikator, który znajduje się w opakowaniu produktu. Dwie lub trzy pompki nakłada się od połowy czystych i wilgotnych włosów. Kosmetyku nie spłukuje się, lecz pozostawia do wchłonięcia; pasemka można też wysuszyć i wymodelować. Olejek Moroccanoil Treatment Original nakłada się również na suche włosy w celu ich nabłyszczenia, wygładzenia i wystylizowania. Poza tym taki sposób aplikacji odbuduje zniszczone końcówki i zabezpieczy je przed dalszymi uszkodzeniami.

PLUSY:

  • odżywia i kondycjonuje włosy;
  • zawiera olejek arganowy;
  • dba o piękny wygląd włosów;
  • pielęgnuje włosy od cebulek aż po same końce;
  • ułatwia szczotkowanie i suszenie;
  • do codziennego użytku lub jako kuracja.

MINUSY:

  • pompka nie jest integralną częścią butelki
  • nie ma bogatego składu;
  • zbyt duża dawka olejku może przetłuścić skalp.