Mythic Oil L’Oreal Professionel Paris

Mythic Oil L’Oreal Professionel Paris

Mythic Oil L’Oreal Professionel Paris przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Zadba zarówno o pasemka, jak i o skórę głowy. Produkt zamknięty jest w 100 ml butelce, która wystarczy na kilka miesięcy kuracji. Piękny zapach i płynna konsystencja produktu uprzyjemnią każdą aplikację.

Olejek do włosów Mythic Oil L’Oreal Professionel Paris – właściwości

Produkt poprawia zarówno kondycję, jak i wygląd włosów. Nakładany na wysuszone pasemka tuż przed stylizacją zapewni naturalny połysk, wygładzi niesforne i puszące się włosy oraz pomoże w modelowaniu fryzury. Dodatkowo olejek Mythic Oil L’Oreal Professionel Paris dostarcza wiele odżywczych składników, które dogłębnie wypielęgnują włosy. Produkt zadba także o to, żeby pasemka były mocne i odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i uszkodzenia podczas szczotkowania lub stylizacji na gorąco.

Co zawiera olejek do włosów Mythic Oil L’Oreal Professionel Paris?

Dwoma najważniejszymi składnikami olejku do włosów Mythic Oil L’Oreal Professionel Paris są olejek z awokado i olejek z pestek winogron. Pierwszy z nich nazywany jest olejkiem siedmiu witamin. Zawarte w nim odżywcze składniki pielęgnują pasemka i skórę głowy. Natomiast mikroelementy takie jak potas, mangan i krzem wzmacniają cebulki włosowe i zapobiegają wypadaniu włosów. Drugi ze składników, olejek z pestek winogron, jest bogaty w witaminę E. Jej działanie polega na zwalczaniu wolnych rodników oraz zapobieganiu przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu włosów.

Jak stosować olejek do włosów Mythic Oil L’Oreal Professionel Paris?

Butelka olejku do włosów Mythic Oil L’Oreal Professionel Paris jest wyposażona w prosty w obsłudze aplikator. Wystarczą dwie dawki kosmetyku, żeby wypielęgnować lub wystylizować włosy. Olejek aplikuje się na suche pasemka, przed ułożeniem fryzury lub po tym zabiegu w celu nabłyszczenia i wygładzenia niesfornych kosmyków. Nie używa się olejku Mythic Oil L’Oreal Professionel Paris na wilgotne włosy i przed myciem głowy.

PLUSY:

  • zawiera wiele naturalnych składników;
  • ułatwia stylizację i wygładza niesforne pasemka;
  • zapewnia włosom naturalny połysk;
  • nawilża i odżywia włosy;
  • jest pomocny podczas stylizacji na gorąco;
  • do stosowania na suchych włosach;
  • ma ładny zapach i przyjemną formułę.

MINUSY:

  • nie zapewnia kompleksowej pielęgnacji skalpu;
  • jest olejkiem polecanym przede wszystkim do stylizacji.