Suchy szampon Macadamia Oil od Bioélixire

Suchy szampon Macadamia Oil od Bioélixire

Suchy szampon to obowiązkowe wyposażenie niemal każdej kobiecej kosmetyczki. Doskonale wie o tym Bioélixire, nowoczesna marka kosmetyków do pielęgnacji włosów, które bazują na innowacyjnych technologiach i naturalnych olejach. Z tego względu nie jest dużym zaskoczeniem, że wiosenna nowość marki to Macadamia Oil Dry Shampoo, czyli suchy szampon wzbogacony o olejek macadamia i kolagen.

Bioélixire to marka, która w swojej ofercie ma kosmetyki do włosów z dwóch serii – Argan Oil oraz Macadamia Oil.

Drugą serię kosmetyków wprowadzono nieco później niż arganowe produkty. Wśród kosmetyków Bioélixire Macadamia Oil znajdziemy maskę do włosów, szampon oraz serum do włosów. Tegorocznej wiosny serię wzbogacono o kolejny produkt, Macadamia Oil & Collagen Dry Shampoo. Suchy szampon od Bioélixire to odpowiedź na problemy kobiet, które potrzebują ekspresowego odświeżenia włosów bez efektu usztywniania i przesuszania włosów.

Linia kosmetyków Macadamia Oil Bioélixire to sekret błyszczących i zregenerowanych włosów. Składnikiem, który odpowiada za kompleksowe działanie kosmetyków tej serii jest przede wszystkim naturalny olej z orzechów drzewa macadamia. Bioélixire łączy olej macadamia z czystym kolagenem dla podwójnego efektu – po pierwsze włosy są odświeżone, po drugie poprawia się ich wygląd dzięki wygładzeniu i nadaniu blasku. Intensywna i dogłębna rewitalizacja włosów z Bioélixire to efekt działania tylko tych dwóch składników:

– olej macadamia bogaty w kwas oleopalmitynowy i witaminę E wnika w głąb włosów pobudzając regenerację komórek, poprawiając nawilżenie włosów i ochraniając przed matowieniem;

– kolagen zapewnia elastyczność i sprężystość nadają włosom dobrej kondycji, ale działa także jako lustro pochłaniające, odbijające i rozpraszające światło, co skutkuje zdrowym blaskiem włosów.

Suchy szampon Bioélixire z olejem makadamia i kolagenem zapewnia odświeżenie włosów i naturalny, świeży wygląd zaledwie w jedną minutę. Wystarczy spryskać włosy z pewnej odległości i odczekać chwilę, aby cieszyć się lekkimi, pachnącymi i o wiele bardziej gęstymi włosami. Macadamia Oil & Collagen Dry Shampoo unosi pasma u nasady i znacznie ułatwia stylizację.